Програма

 • 24 Квітня

  Workshop Day

 • 25 Квітня

  Talks Day

 • 26 Квітня

  Study Tour

  11:00
  РЕЄСТРАЦІЯ
  11:45
  ВІДКРИТТЯ
  12:00
  Гра "ЗНАЙОМСТВО"
  13:00
  Володимир Коваль
  Майстер-клас з «Структурованої Розмови»
  Підхід «структурованої розмови» по суті надає максимум різноманітних технік та інструментів для створення обсягу (scope) рішення/продукту, базуючись на семи ключових вимірах: користувачі, інтерфейси, активності, дані, правила, середовище та атрибути якості. Майстер-клас дасть учасникам можливість зрозуміти подальше застосування цього підходу на власних проектах. Ми поділись як теорією так і практикою, а також надамо корисні поради для успішного та ефективного застосування підходу у роботі.
  13:00
  Torsten J. Koerting
  "Фасилітувати у будь-якому місці та середовищі - Скеровуйте ваших клієнтів по процесу та створюйте результати, яких вони хочуть та потребують"
  Зроби крок вперед та стань фасилітатором у будь-якому воркшопі чи процесі.

  У сучасному світі нестача уваги та порушення є повсюдними явищами. Контроль над власним воркшопом, процесом та навчальним приміщенням є ключовим для того, щоб зробити вивчення і творення фактів цікавим та проникливим досвідом. Тому здібності фасилітації є критично важливими, оскільки вони перетворюють всю навчальну аудиторію на досвід.

  Цей майстер-клас дозволить тобі активізуватись для досягнення вищого рівня фасилітації:
  • Розпочинай потужним чином кожен воркшоп чи навчання і створи простір, наповнений енергією та зосередженістю протягом 20 хвилин. Дізнайся про 5 чарівних фліпчартів та казковий шаблон.
  • Забезпеч себе досвідом, за потреби відійди від стандартного сценарію, готуйся менше і при цьому навчай та надихай аудиторію на такий же результат, створи кращі наслідки, забезпечуючи моменти, які змінюють життя, та контролюючи аудиторію.
  • Використовуй будь-які дані та ситуації і створюй вправи і виклики, які моделюватимуть реальний світ та забезпечать знання, що не забуваються.
  • Вирішуй будь-які проблеми з якою-завгодно аудиторією елегантно, навчись працювати із запереченнями та перериваннями, залишай контроль за собою і твори позитивні результати.
  • Розбирай будь-яку ситуацію, дію чи заняття таким чином, щоб відкрити чарівні ідеї та створювати “вау”-моменти навіть для найбільш пасивних учасників.

  Навички вмілого фасилітатора дадуть тобі можливість відійти від звичного та створити видатний і пам’ятний досвід для клієнтів, учасників та аудиторії. Стань професіоналом, який виділяється та запам’ятовується.
  13:00
  Олег Свірський
  "Від стратегії до втілення: як встановити правильні показники"
  Цей практичний майстер-клас допоможе учасникам краще зрозуміти зв’язки між цілями компанії та показниками продукту. Після нього ви навчитесь використовувати різноманітні метричні рамки на практиці.

  Під час воркшопу ми розглянемо наступні теми:
  • Методика “Цілі і ключові результати” як фреймворк для постановки цілей;
  • Визначення та ідентифікація метрики “Полярна зірка”;
  • Основні показникові фреймворки (воронки, Pirate, HEART, Mixpanel та інші);
  • Практичне завдання, що поєднує роботу над високорівневими і деталізованими метриками.
  13:00
  "Psychological Safety as pre-requisite for team productivity"
  Артем Биковець
  "Systems Modeling як інструмент системного мислення (causal loop diagram)"
  • розберемо інструмент causal loop diagrams
  • використаємо для аналізу того, як примусове збільшення командної велосіті, кількість беклогів, кількість продукт оунерів і деякі інші параметри впливають на систему
  • зробимо висновки: як, коли і для чого можна використовувати цей інструмент
  13:00
  Andrej Gustin
  "Канва дизайну цифрових рішень за допомогою методології LEGO SERIOUS PLAY"
  Канва дизайну цифрових рішень: використання інноваційної методології. Число цифрових рішень та додатків щодня стрімко зростає. Все більше людей прагнуть мати власні програми та рішення.
  На цій доповіді буде представлено інструмент та пов'язана з ним методологія, які відповідають вимогам часу, економлять кошти та перевірені на реальних проектах. Вони створенні, щоб допомогти користувачам поєднати креативні ідеї, нові технології та підходи (штучний інтелект, машинне навчання, користувацький досвід, інтернет речей, роботизована автоматизація процесів) та розробити унікальне, цінне, корисне і тривале рішення, що задовольнить проблеми усіх користувачів.
  Канва дизайну цифрових рішень передбачає використання методу LEGO SERIOUS PLAY, який дозволяє користувачам з легкістю впроваджувати ідеї, залучати новітні технології, переосмислювати досвід клієнтів та підтримувати процес прийняття рішень для майбутнього розвитку. Спікер зосередиться на основах методу LSP та наголосить на потенціалі комунікаційного менеджменту в бізнес-аналізі - саме він дозволить перейти від потреб споживача до його цінностей та досвіду.
  15:00
  КАВО-ПЕРЕРВА
  15:45
  Norma Lidia Acevedo Lopez
  "VORTEX - новий інноваційний життєвий цикл"
  Під час цього майстер-класу ми розглянемо інноваційний фреймворк під назвою VORTEX. Так, для мене він також був абсолютно новим, поки Юрген Аппело не зробив його презентацію у квітні 2019 року. Будучи заснованим на концепціях “Обережний стартап” та “Дизайн мислення”, він доводить, що у безперервному інноваційному підході немає окремих послідовних кроків. Навпаки, у ньому існують потоки діяльності, які разом циркулюють у динамічній моделі.
  15:45
  Victoria Cupet
  "Виграй Сертифікаційну Гру!"
  Вам коли-небудь доводилось сумніватись, чи отримання сертифікату варте витраченого часу та зусиль?

  Сьогодні для бізнес-аналітиків, власників продукту та ІТ професіоналів доступні безліч сертифікацій. До того ж, наявність міжнародних відзнак значно підвищує професійний авторитет та репутацію. Вона відкриває кращі можливості для підвищення чи при пошуку омріяної роботи або цікавішого проекту.

  Попри всі ці переваги лише деякі практики вирішують знайти час та скласти екзамен. Та навіть серед цих відважних професіоналів є ті, кому не вдається пройти тестування з першої спроби. Чому це трапляється?

  Під час воркшопу ви дізнаєтесь справжні причини, які стоять за рішенням про проходження екзамену. Також ви навчитесь визначати приховані тригери, які перешкоджають вашому розвитку, та способи їхнього подолання.

  Вікторія Купет презентуватиме випробувану систему для проходження сертифікаційного екзамену з першої спроби! Вона гарантує ефективний період підготовки та досвід вільний від стресу.

  Ви готові до успіху?
  15:45
  Paweł Bochnowski
  "Управління стейкхолдерами: від лиходія до героя"
  15:45
  Jaka Oman
  "Канва дизайну цифрових рішень за допомогою методології LEGO SERIOUS PLAY"
  Канва дизайну цифрових рішень: використання інноваційної методології. Число цифрових рішень та додатків щодня стрімко зростає. Все більше людей прагнуть мати власні програми та рішення. Н
  а цій доповіді буде представлено інструмент та пов'язана з ним методологія, які відповідають вимогам часу, економлять кошти та перевірені на реальних проектах. Вони створенні, щоб допомогти користувачам поєднати креативні ідеї, нові технології та підходи (штучний інтелект, машинне навчання, користувацький досвід, інтернет речей, роботизована автоматизація процесів) та розробити унікальне, цінне, корисне і тривале рішення, що задовольнить проблеми усіх користувачів. Канва дизайну цифрових рішень передбачає використання методу LEGO SERIOUS PLAY, який дозволяє користувачам з легкістю впроваджувати ідеї, залучати новітні технології, переосмислювати досвід клієнтів та підтримувати процес прийняття рішень для майбутнього розвитку.
  Спікер зосередиться на основах методу LSP та наголосить на потенціалі комунікаційного менеджменту в бізнес-аналізі - саме він дозволить перейти від потреб споживача до його цінностей та досвіду.
  17:45
  ЗАВЕРШЕННЯ
  19:00
  Пре паті зі спікерами (Преміум квитки)
  Пивний тур (Бізнес квитки)
 • Analysis & Design
 • Expert Techniques
 • Product Management
 • Tomorrow's Professional
 • Ask Me Anything
9:00 - 09:50
РЕЄСТРАЦІЯ ТА ВІТАЛЬНА КАВА
09:50 - 10:00
ВІДКРИТТЯ
10:05 - 10:50
Ronald G. Ross
"Інжиніринг для гнучкості бізнесу в рамках цифрових змін"
Гнучкість бізнесу не є випадковістю. Допомогти із цим може вдосконалення схем організації, проте лише його буде недостатньо. Так само і швидка розробка програмного забезпечення не дасть потрібного результату. Тому вам потрібно впроваджувати зміни і користуватись рішеннями, які матимуть масштабований і усталений характер.

Перед нами постає чимало викликів. Організації проходять період швидких цифрових змін. Більшість процесів та навіть цілі індустрії руйнуються. Як ж тоді пережити ці важкі часи та допомогти бізнесу процвітати?

Епоха освіченості вимагає глобальних змін. Професіонали мають сконцентруватись на активах знань, які зроблять компанію прогресивною, це зокрема: правила, термінологія, рішення та стратегії. Гнучкість бізнесу має бути розроблена в рамках цифрових змін.
• Як варто сприймати гнучкість у бізнесі
• Чому якість інформації є більшою та виразнішою проблемою, ніж здається
• Порушення політики - ключ до трансформації бізнесу
11:00- 11:40
Torsten J. Koerting
"Трансформаційне лідерство - ключові навички та поведінкові фактори для управління та підтримки організаційних змін"
“Щоб керувати іншими, потрібно навчитись керувати собою.” Цей лейтмотив буде головним протягом усієї конференції та цього конкретного дня.

Основними елементами є питання:
 • У яких головних сферах, як та в чому змінюється світ
 • Чому важливо дотримуватись цього ритму
 • Якими є основні елементи та як їх досягти:
  • Як встановити зв’язок з інстанцією та забезпечити довіру до неї.
  • Як перейняти енергію сучасних лідерів та власних прикладів для наслідування і зробити її своєю у різних ситуаціях
  • Як забезпечити власну присутність у більшості ситуацій
  • Як відобразити власний план/базис (систему цінностей, переконань, потреб) і особисту концепцію життя, змінити мислення і ставлення, взаємодію із собою та іншими в плані сенсів та емпатії
  • Розуміння власного типу лідерства. Несвідомий, сертифікований/структурований, менеджер, лідер, хост - який поведінковий стиль здатний підняти тебе до нового рівня.
  • Як розвинути самовпевненість, щоб володіти різними ситуаціями.
  • 5 принципів трансформування команди переможців у переможну команду - дізнайся як вигравати у продуктивності.
  • Що необхідно, щоб спрямувати та надихати переможну команду, керувати нею, аби ти міг використати весь її потенціал та досягти очікувань.

Цей лейтмотив не лише розкриє тему, а й дозволить учасникам відчути різницю, тоді як потужний розбір стабілізує процес застосування вивченого у професійному та особистому житті і власних громадах.
11:45 - 12:30
Денис Гобов
"Use Case проти User story: обираємо техніку для опису вимог"
Use Case та User story є найпопулярнішими техніками специфікації вимог. У них обох є переваги і недоліки. Під час цієї розмови я розповім про свій досвід у використанні цих підходів (6 років із сценаріями, 5 років і користувацькими історіями): який вибір був першим, як і чому я перейшов від одного до іншого, з якими проблемами я стикнувся. Ми поговоримо про фактори, які допоможуть у виборі правильної техніки для сучасних або майбутніх проектів
12:30 - 13:30
ОБІД
13:30 - 14:15
Andrej Gustin
"Канва дизайну цифрових рішень за допомогою методології LEGO SERIOUS PLAY"
Канва дизайну цифрових рішень: використання інноваційної методології. Число цифрових рішень та додатків щодня стрімко зростає. Все більше людей прагнуть мати власні програми та рішення.
На цій доповіді буде представлено інструмент та пов'язана з ним методологія, які відповідають вимогам часу, економлять кошти та перевірені на реальних проектах. Вони створенні, щоб допомогти користувачам поєднати креативні ідеї, нові технології та підходи (штучний інтелект, машинне навчання, користувацький досвід, інтернет речей, роботизована автоматизація процесів) та розробити унікальне, цінне, корисне і тривале рішення, що задовольнить проблеми усіх користувачів.
Канва дизайну цифрових рішень передбачає використання методу LEGO SERIOUS PLAY, який дозволяє користувачам з легкістю впроваджувати ідеї, залучати новітні технології, переосмислювати досвід клієнтів та підтримувати процес прийняття рішень для майбутнього розвитку. Спікер зосередиться на основах методу LSP та наголосить на потенціалі комунікаційного менеджменту в бізнес-аналізі - саме він дозволить перейти від потреб споживача до його цінностей та досвіду.
Jaka Oman
"Канва дизайну цифрових рішень за допомогою методології LEGO SERIOUS PLAY"
Канва дизайну цифрових рішень: використання інноваційної методології. Число цифрових рішень та додатків щодня стрімко зростає. Все більше людей прагнуть мати власні програми та рішення. Н
а цій доповіді буде представлено інструмент та пов'язана з ним методологія, які відповідають вимогам часу, економлять кошти та перевірені на реальних проектах. Вони створенні, щоб допомогти користувачам поєднати креативні ідеї, нові технології та підходи (штучний інтелект, машинне навчання, користувацький досвід, інтернет речей, роботизована автоматизація процесів) та розробити унікальне, цінне, корисне і тривале рішення, що задовольнить проблеми усіх користувачів. Канва дизайну цифрових рішень передбачає використання методу LEGO SERIOUS PLAY, який дозволяє користувачам з легкістю впроваджувати ідеї, залучати новітні технології, переосмислювати досвід клієнтів та підтримувати процес прийняття рішень для майбутнього розвитку.
Спікер зосередиться на основах методу LSP та наголосить на потенціалі комунікаційного менеджменту в бізнес-аналізі - саме він дозволить перейти від потреб споживача до його цінностей та досвіду.
14:25 - 15:00
Ганна Домбровська
"Компетенції, необхідні бізнес-аналітику в так званих «solution design” проектах з високім рівнем невизначеності"
Анна розповість про особливості проектів дизайну рішень, а також частково опише теорію про підхід до дизайну рішень:
 • Різниця між дизайном та розробкою рішень.
 • Продаж проекту дизайну рішення.
 • Постійний менеджмент очікуваннями та виокремлення ризиків.
 • Встановлення рамок.
 • Розподіл обсягів так званих регіонів - сфер.
 • Розбудова набору припущень та гіпотез.
 • Валідація припущень.

Крім цього, вона висвітлить головні виклики таких проектів та компетенції бізнес-аналітика, які дозволять подолати ці виклики на реальних прикладах двох проектів дизайну рішень з портфоліо Анни.

Головні виклики:
Надвисокий рівень мінливості (відсутність чіткості куди потрібно рухатись та що робити, в тому числі для клієнта)

Компетенції:
 • Самоорганізація - здатність знайти напрямок руху, ставити завдання для себе та розуміти пріоритети.
 • Гнучке мислення - здатність змінювати думку, базуючись на фактах.
 • Активне навчання - здатність швидко навчатись та знаходити правильну інформацію в загальному інформаційному шумі.
 • Адаптивність - здатність швидко підлаштовуватись до нововведень та ситуацій.
 • Ефективна комунікація - здатність комунікувати правильну інформацію в правильний момент.
 • Очікування та управління ризиками - здатність підняти червоний прапор перед клієнтом та командою.
 • Наполегливість та протидія - здатність працювати в хаосі та досягати цілей проекту.
 • Креативність - здатність мислити вголос та пропонувати необхідні рішення при наявних обмеженнях.

Головні характеристики та теза - здатність ставити інтереси клієнта на перше місце, при цьому пам’ятаючи про договірні умови.
15:05 - 15:40
Юрій Гомон
"Досвід впровадження формального планування бізнес-аналізу у поточному проекті"
15:40 - 16:15
КАВО-ПЕРЕРВА
16:15 - 16:35
ВРУЧЕННЯ ПРИЗІВ ТА НАГОРОД
16:40 - 17:25
Jared Gorai
"Перетинаючи прірву до Нового Цифрового Світу"
Діджитал - це майбутнє бізнесу, а відповідно й майбутнє бізнес-аналізу. Він змінить спосіб функціонування корпорацій і підприємств та зітре лінії між традиційними ролями бізнесу. У своїй презентації Джаред пояснить, чому діджиталізація більшою мірою є сучасним підходом, ніж технологією, та що вона означає для майбутнього галузі. Він продемонструє, як спеціалісти-практики повинні розширювати свої скіли та спеціалізуватись на конкретних технологіях, щоб залишитися релевантними у цифрову епоху. Конвергенція технологій, клієнтський досвід та знання сфери дозволять професіоналам бізнес-аналізу перетнути прірву на шляху до цифрового світу.
17:40 - 18:20
Тарас Захарків
"Beyond Business Analysis: Enterprise Architecture as next battlefield"
18:25 - 19:00
Kristina Erofeeva
"Переходьте на темну сторону та отримайте печивко. Як використовувати переваги в обох випадках: незалежно від того працюєте ви у компанії чи аналітиком на аутсорсі"
Крістіна працює аналітиком в банку, а також має досвід надання послуг за межами компанії. Обидва варіанти мають свої переваги та недоліки, тому те, який результат ви отримуєте, в обох випадках залежить від вашого ставлення та вміння зосереджуватись на роботі.
Під час доповіді Крістіна підсумує свій досвід та дасть поради як молодим аналітикам, які лише починають кар'єру та шукають роль, яка їм підійде, так і досвідченим керівникам, які співпрацюють з бізнес-аналітиками обох груп.
19:00 - 19:15
ЗАКРИТТЯ ДРУГОГО ДНЯ. ВІДКРИТТЯ ВЕЧІРКИ
19:15 - 22:00
ВЕЧІРКА
9:00 - 09:50
РЕЄСТРАЦІЯ ТА ВІТАЛЬНА КАВА
09:50 - 10:00
ВІДКРИТТЯ
10:05 - 10:50
Ronald G. Ross
"Інжиніринг для гнучкості бізнесу в рамках цифрових змін"
Гнучкість бізнесу не є випадковістю. Допомогти із цим може вдосконалення схем організації, проте лише його буде недостатньо. Так само і швидка розробка програмного забезпечення не дасть потрібного результату. Тому вам потрібно впроваджувати зміни і користуватись рішеннями, які матимуть масштабований і усталений характер.

Перед нами постає чимало викликів. Організації проходять період швидких цифрових змін. Більшість процесів та навіть цілі індустрії руйнуються. Як ж тоді пережити ці важкі часи та допомогти бізнесу процвітати?

Епоха освіченості вимагає глобальних змін. Професіонали мають сконцентруватись на активах знань, які зроблять компанію прогресивною, це зокрема: правила, термінологія, рішення та стратегії. Гнучкість бізнесу має бути розроблена в рамках цифрових змін.
• Як варто сприймати гнучкість у бізнесі
• Чому якість інформації є більшою та виразнішою проблемою, ніж здається
• Порушення політики - ключ до трансформації бізнесу
11:00- 11:40
Torsten J. Koerting
"Трансформаційне лідерство - ключові навички та поведінкові фактори для управління та підтримки організаційних змін"
“Щоб керувати іншими, потрібно навчитись керувати собою.” Цей лейтмотив буде головним протягом усієї конференції та цього конкретного дня.

Основними елементами є питання:
 • У яких головних сферах, як та в чому змінюється світ
 • Чому важливо дотримуватись цього ритму
 • Якими є основні елементи та як їх досягти:
  • Як встановити зв’язок з інстанцією та забезпечити довіру до неї.
  • Як перейняти енергію сучасних лідерів та власних прикладів для наслідування і зробити її своєю у різних ситуаціях
  • Як забезпечити власну присутність у більшості ситуацій
  • Як відобразити власний план/базис (систему цінностей, переконань, потреб) і особисту концепцію життя, змінити мислення і ставлення, взаємодію із собою та іншими в плані сенсів та емпатії
  • Розуміння власного типу лідерства. Несвідомий, сертифікований/структурований, менеджер, лідер, хост - який поведінковий стиль здатний підняти тебе до нового рівня.
  • Як розвинути самовпевненість, щоб володіти різними ситуаціями.
  • 5 принципів трансформування команди переможців у переможну команду - дізнайся як вигравати у продуктивності.
  • Що необхідно, щоб спрямувати та надихати переможну команду, керувати нею, аби ти міг використати весь її потенціал та досягти очікувань.

Цей лейтмотив не лише розкриє тему, а й дозволить учасникам відчути різницю, тоді як потужний розбір стабілізує процес застосування вивченого у професійному та особистому житті і власних громадах.
11:45 - 12:30
Спікер
12:30 - 13:30
ОБІД
13:30 - 14:15
Орест Татомир
"КПІ для БА"
14:25 - 15:00
Олег Романовіч
"Специфікація вимагає прототипу, але дизайнера не визначено"
Як працювати в ролі аналітика без дизайнера. Запитання і відповіді.
15:05 - 15:40
Irina Minoiu
Від макету бізнес-моделі до переможної презентації за 10 хвилин
Презентація - це п’яти- чи десятихвилинна можливість звернутись за підтримкою: згода організувати майстер-клас чи відвідати клієнта, перерозподілити ресурси проекту, найняти експерта з конкретного питання, сконцентруватись на гнучкому розвитку.
Мистецтво презентації - це дещо більше, ніж збір коштів для стартапу чи підписання важливого контракту.
Презентування - це частина роботи бізнес-аналітика, і вона має виконуватись якісно. До прикладу, коли бізнес-аналітик пропонує клієнту свій підхід до вирішення, він проводить презентацію. Вона підсумовує весь бізнес-план в цілому: ніби всесвіт помістився у цих кілька хвилин.
Від потреби/больової точки до ідеї, моделі цінності пропозиції, бізнес-макету, планування до переможної презентації: варто лише об’єднати інструменти професії бізнес-аналітика.
15:40 - 16:15
КАВО-ПЕРЕРВА
16:15 - 16:35
ВРУЧЕННЯ ПРИЗІВ ТА НАГОРОД
16:40 - 17:25
Jared Gorai
"Перетинаючи прірву до Нового Цифрового Світу"
Діджитал - це майбутнє бізнесу, а відповідно й майбутнє бізнес-аналізу. Він змінить спосіб функціонування корпорацій і підприємств та зітре лінії між традиційними ролями бізнесу. У своїй презентації Джаред пояснить, чому діджиталізація більшою мірою є сучасним підходом, ніж технологією, та що вона означає для майбутнього галузі. Він продемонструє, як спеціалісти-практики повинні розширювати свої скіли та спеціалізуватись на конкретних технологіях, щоб залишитися релевантними у цифрову епоху. Конвергенція технологій, клієнтський досвід та знання сфери дозволять професіоналам бізнес-аналізу перетнути прірву на шляху до цифрового світу.
17:40 - 18:20
Andrei Kuryan
"ТРІЗ-орієнтований Навігатор 2.0 для бізнес-моделей"
На основі аналізу понад 150 інноваційних бізнес-моделей ми опрацювали початкові помилки, які були допущені та виправлені в них. Цей підхід дозволяє нам презентувати бізнес-модель як рішення конкретної проблеми та розвинути базу знань для вирішення нових проблем в бізнесі.
18:25 - 19:00
Олексій Скоріков
"Органiзацiя керування вимогами у великому продуктi за допомогою JIRA i Confluence"
Цінність:
Проджект-менеджери та бізнес-аналітики вчаться використовувати JIRA та Confluence для організації управління вимогами при масштабній розробці продуктів у 1000+ компаніях»

Зміст:
- JIRA та Confluence розглянуті як Tickets+Wiki
- Основні суб’єкти в JIRA та їхні взаємозв’язки
- Кейс: 20 команд, 25 складових, співпраця над вимогами
- Створення логічних суб’єктів в JIRA для структуризації комплексних вимог
- Використання Confluence для простого управління деталізованими вимогами
- Централізований борд компанії для відстеження характеристик продуктів - Ризик сторонніх плагінів, залежність користувача від розробника
19:00 - 19:15
ЗАКРИТТЯ ДРУГОГО ДНЯ. ВІДКРИТТЯ ВЕЧІРКИ
19:15 - 22:00
ВЕЧІРКА
9:00 - 09:50
РЕЄСТРАЦІЯ ТА ВІТАЛЬНА КАВА
09:50 - 10:00
ВІДКРИТТЯ
10:05 - 10:50
Ronald G. Ross
"Інжиніринг для гнучкості бізнесу в рамках цифрових змін"
Гнучкість бізнесу не є випадковістю. Допомогти із цим може вдосконалення схем організації, проте лише його буде недостатньо. Так само і швидка розробка програмного забезпечення не дасть потрібного результату. Тому вам потрібно впроваджувати зміни і користуватись рішеннями, які матимуть масштабований і усталений характер.

Перед нами постає чимало викликів. Організації проходять період швидких цифрових змін. Більшість процесів та навіть цілі індустрії руйнуються. Як ж тоді пережити ці важкі часи та допомогти бізнесу процвітати?

Епоха освіченості вимагає глобальних змін. Професіонали мають сконцентруватись на активах знань, які зроблять компанію прогресивною, це зокрема: правила, термінологія, рішення та стратегії. Гнучкість бізнесу має бути розроблена в рамках цифрових змін.
• Як варто сприймати гнучкість у бізнесі
• Чому якість інформації є більшою та виразнішою проблемою, ніж здається
• Порушення політики - ключ до трансформації бізнесу
11:00- 11:40
Torsten J. Koerting
"Трансформаційне лідерство - ключові навички та поведінкові фактори для управління та підтримки організаційних змін"
“Щоб керувати іншими, потрібно навчитись керувати собою.” Цей лейтмотив буде головним протягом усієї конференції та цього конкретного дня.

Основними елементами є питання:
 • У яких головних сферах, як та в чому змінюється світ
 • Чому важливо дотримуватись цього ритму
 • Якими є основні елементи та як їх досягти:
  • Як встановити зв’язок з інстанцією та забезпечити довіру до неї.
  • Як перейняти енергію сучасних лідерів та власних прикладів для наслідування і зробити її своєю у різних ситуаціях
  • Як забезпечити власну присутність у більшості ситуацій
  • Як відобразити власний план/базис (систему цінностей, переконань, потреб) і особисту концепцію життя, змінити мислення і ставлення, взаємодію із собою та іншими в плані сенсів та емпатії
  • Розуміння власного типу лідерства. Несвідомий, сертифікований/структурований, менеджер, лідер, хост - який поведінковий стиль здатний підняти тебе до нового рівня.
  • Як розвинути самовпевненість, щоб володіти різними ситуаціями.
  • 5 принципів трансформування команди переможців у переможну команду - дізнайся як вигравати у продуктивності.
  • Що необхідно, щоб спрямувати та надихати переможну команду, керувати нею, аби ти міг використати весь її потенціал та досягти очікувань.

Цей лейтмотив не лише розкриє тему, а й дозволить учасникам відчути різницю, тоді як потужний розбір стабілізує процес застосування вивченого у професійному та особистому житті і власних громадах.
11:45 - 12:30
Спікер
12:30 - 13:30
ОБІД
13:30 - 14:15
Оксана Крикун
"Інновації в бізнес моделях"
Оксана буде розповідати про різноманітні бізнес моделі і як в них робити інновації
14:25 - 15:00
Саша Ремінний
"Гроші чи ідея, або чому аутсорсерам часто важко розробляти власні продукти"
15:05 - 15:40
Павло Кузнєцов
Алгоритми замість маркетологів
Коли найбільша у Європі фешн-компанія на ринку онлайн торгівлі Zalando на шляху до повної автоматизації змінила маркетингову стратегію та звільнила 250 маркетологів, Павло приєднався до команди, щоб розробити маркетингові технології, засновані на машинному навчанні. Під час доповіді він продемонструє реальні приклади того, як продукти автоматизації замінюють дизайнерів та експертів з маркетингу, та як вони запроваджуються в реальному житті. Також він дасть поради щодо того, які навички необхідно вдосконалювати, щоб залишатись актуальним, та як долучатись до створення продуктів, що допоможуть автоматизувати вашу роботу. Павло проллє світло на “концепцію нульового утримання” - нову хвилю продукції, яка не потребує людського впливу чи управління, і спосіб виміряти використання та цінності таких інструментів.
15:40 - 16:15
КАВО-ПЕРЕРВА
16:15 - 16:35
ВРУЧЕННЯ ПРИЗІВ ТА НАГОРОД
16:40 - 17:25
Jared Gorai
"Перетинаючи прірву до Нового Цифрового Світу"
Діджитал - це майбутнє бізнесу, а відповідно й майбутнє бізнес-аналізу. Він змінить спосіб функціонування корпорацій і підприємств та зітре лінії між традиційними ролями бізнесу. У своїй презентації Джаред пояснить, чому діджиталізація більшою мірою є сучасним підходом, ніж технологією, та що вона означає для майбутнього галузі. Він продемонструє, як спеціалісти-практики повинні розширювати свої скіли та спеціалізуватись на конкретних технологіях, щоб залишитися релевантними у цифрову епоху. Конвергенція технологій, клієнтський досвід та знання сфери дозволять професіоналам бізнес-аналізу перетнути прірву на шляху до цифрового світу.
17:40 - 18:20
Michael Rutledge
"Використання інноваційної моделі 3 горизонтів для управління вашими проектами"
Управління продуктами часто вимагає розробки найбільш захоплюючого бачення у певній сфері, балансу між виконаними потребами та вимогами керівників, щоб постійно впроваджувати інновації. Лідери не повинні застрягати у процесах додаткової оптимізації для вирішення операційних проблем з метою втілити цю дуальність. Натомість, вони мають збалансовувати довготривалі перспективи в майбутньому, аби переконатись, що жодні можливості не були втрачені. Трирівнева структура, розроблена стратегами МакКінсі, пропонує рекомендації, як управлінці повинні осмислювати баланс, що відбувається між малою оптимізацією та довготривалою візією. Він є критичним не лише для успіху продукту, але й для натхнення та мотивації команд.

Ми розглянемо значення трирівневої структури та поширені помилки, а також найкращі практики для продакт-лідерів та менеджерів для впровадження структури на щоденній основі.
18:25 - 19:00
Олег Свірський
"Як працювати з показниками в ролі продакт-менеджера"
Часто продакт спеціалісти запитують мене: “За яким показник мені варто відстежувати продукт?” Правильна відповідь завжди та ж сама: “По-різному”🙂

Тому під час своєї доповіді я розповім про фактори, що впливають на роботу з показниками, а також відповім на запитання:
 • Які зв’язки об'єднують візію, стратегію, цілі та метрики продукту?
 • Як визначити ключові показники для різних стадій життєвого циклу продукту?
 • Якими є основні метричні рамки?
 • Поради та підводні камені, які варто уникати.
19:00 - 19:15
ЗАКРИТТЯ ДРУГОГО ДНЯ. ВІДКРИТТЯ ВЕЧІРКИ
19:15 - 22:00
ВЕЧІРКА
9:00 - 09:50
РЕЄСТРАЦІЯ ТА ВІТАЛЬНА КАВА
09:50 - 10:00
ВІДКРИТТЯ
10:05 - 10:50
Ronald G. Ross
"Інжиніринг для гнучкості бізнесу в рамках цифрових змін"
Гнучкість бізнесу не є випадковістю. Допомогти із цим може вдосконалення схем організації, проте лише його буде недостатньо. Так само і швидка розробка програмного забезпечення не дасть потрібного результату. Тому вам потрібно впроваджувати зміни і користуватись рішеннями, які матимуть масштабований і усталений характер.

Перед нами постає чимало викликів. Організації проходять період швидких цифрових змін. Більшість процесів та навіть цілі індустрії руйнуються. Як ж тоді пережити ці важкі часи та допомогти бізнесу процвітати?

Епоха освіченості вимагає глобальних змін. Професіонали мають сконцентруватись на активах знань, які зроблять компанію прогресивною, це зокрема: правила, термінологія, рішення та стратегії. Гнучкість бізнесу має бути розроблена в рамках цифрових змін.
• Як варто сприймати гнучкість у бізнесі
• Чому якість інформації є більшою та виразнішою проблемою, ніж здається
• Порушення політики - ключ до трансформації бізнесу
11:00- 11:40
Torsten J. Koerting
"Трансформаційне лідерство - ключові навички та поведінкові фактори для управління та підтримки організаційних змін"
“Щоб керувати іншими, потрібно навчитись керувати собою.” Цей лейтмотив буде головним протягом усієї конференції та цього конкретного дня.

Основними елементами є питання:
 • У яких головних сферах, як та в чому змінюється світ
 • Чому важливо дотримуватись цього ритму
 • Якими є основні елементи та як їх досягти:
  • Як встановити зв’язок з інстанцією та забезпечити довіру до неї.
  • Як перейняти енергію сучасних лідерів та власних прикладів для наслідування і зробити її своєю у різних ситуаціях
  • Як забезпечити власну присутність у більшості ситуацій
  • Як відобразити власний план/базис (систему цінностей, переконань, потреб) і особисту концепцію життя, змінити мислення і ставлення, взаємодію із собою та іншими в плані сенсів та емпатії
  • Розуміння власного типу лідерства. Несвідомий, сертифікований/структурований, менеджер, лідер, хост - який поведінковий стиль здатний підняти тебе до нового рівня.
  • Як розвинути самовпевненість, щоб володіти різними ситуаціями.
  • 5 принципів трансформування команди переможців у переможну команду - дізнайся як вигравати у продуктивності.
  • Що необхідно, щоб спрямувати та надихати переможну команду, керувати нею, аби ти міг використати весь її потенціал та досягти очікувань.

Цей лейтмотив не лише розкриє тему, а й дозволить учасникам відчути різницю, тоді як потужний розбір стабілізує процес застосування вивченого у професійному та особистому житті і власних громадах.
11:45 - 12:30
Спікер
12:30 - 13:30
ОБІД
13:30 - 14:15
Stefan Bossuwé
"Вступ до #ЦілісногоБізнесАналізу"
«Цілісність» або «Holism» походить від грецького слова «holos» (тобто «весь», «цілий») і є концепцією, системи якої (фізична, біологічна, соціальна, економічна) розглядаються як одне ціле, а не перелік кількох окремих частин. Часто бізнес-аналітики заглиблені у роботу над пошуком рішень, вивченням досвіду споживачів, налагодженням бізнес-процесів - більшістю ініціатив, які мають певний вплив на всю організацію. Цілісний підхід до бізнес-аналізу вимагає позиціонування організації як одного злагодженого механізму, а не лише як переліку окремих працівників, бізнес-областей, споживачів, процесів, систем чт ініціатив. Спікер познайомить вас із світом цілісного бізнес-аналізу, включаючи різні організаційні рівні, на яких він може принести користь, типи вимог/стейкхолдерів/сфер застосування та як всі ці складові пов`язані між собою.
Презентація дозволить вам:
- поглянути на професію бізнес-аналітика поза призмою завдань і технік;
- осмислити вашу організацію як цілісний організм і як перелік його частин;
- ознайомитись з концепціями та техніками, що є основними в цілісному бізнес-аналізі.
14:25 - 15:00
В’ячеслав Панкратов
"Баланс в роботі і відпочинку як необхідність для постійного професійного розвитку?"
"Я займаюся навчанням дорослих людей більше 12 років і за цей час чув самі різні мотиви з якими люди приходять в навчання і сотні різних причин, чому можуть кинути навчання.

Дивлячись в якому стані люди приходять вчитися, ми впровадили декілька тестів, які, в тому числі, показують наскільки зараз людина готова вчитися, чи є у нього сили і найголовніше, чи є навчання та розвиток в даний момент для нього пріоритетом.

Озираючись на роботи психологів в сусідніх областях, нам здається, що нам вдалося вивести певний список конструктивних і не конструктивних мотивів, які приводять студентів до навчання і допомагають їм накопичувати експертизу.

Ми поговоримо з вами про те, що може бути аргументами ""за"" і ""проти"" починати навчання саме в поточній точці, де ви знаходитесь. Зовсім трохи торкнемося питання енергії і куди вона зникає в певний момент часу. Обговоримо баланс і допустимі ""перекоси"" між роботою і відпочинком.

Моя велика мета: додати в ваш алгоритм прийняття рішення йти вчитися і розбирати щось нове ще один важливий фактор - ваш ресурс і готовність вчитися. Від цього залежить і який досвід ви отримаєте, і чи зможете закінчити обраний курс або програму."
15:05 - 15:40
Bart Hoitink
"Основні якості проти несприйняття"
Доповідь базується на моделі Базового Квадрата Деніела Офмана.

Під час інтерактивного воркшопу учасники визначать свої особисті якості та недоліки, а також чому несприйняття поведінки окремих людей можна перетворити на виклик. Це допомагає вдосконалити розуміння та сприйняття особистостей і підвищити продуктивність команди.
15:40 - 16:15
КАВО-ПЕРЕРВА
16:15 - 16:35
ВРУЧЕННЯ ПРИЗІВ ТА НАГОРОД
16:40 - 17:25
Jared Gorai
"Перетинаючи прірву до Нового Цифрового Світу"
Діджитал - це майбутнє бізнесу, а відповідно й майбутнє бізнес-аналізу. Він змінить спосіб функціонування корпорацій і підприємств та зітре лінії між традиційними ролями бізнесу. У своїй презентації Джаред пояснить, чому діджиталізація більшою мірою є сучасним підходом, ніж технологією, та що вона означає для майбутнього галузі. Він продемонструє, як спеціалісти-практики повинні розширювати свої скіли та спеціалізуватись на конкретних технологіях, щоб залишитися релевантними у цифрову епоху. Конвергенція технологій, клієнтський досвід та знання сфери дозволять професіоналам бізнес-аналізу перетнути прірву на шляху до цифрового світу.
17:40 - 18:20
Birgit Koerting
"Фактор Х - Майбутнє за жінкою. Біль чи досягнення? Путівник для прискорення процесу впровадження різноманіття у вашому повсякденному бізнесі."
Цей майстер-клас забезпечить глибоке розуміння, як створити стійку екосистему для різноманітного бізнес-середовища.

Учасники дізнаються про:
 • обставини, які перешкоджають розвитку різноманіття;
 • чим насправді є різноманіття, та чого воно потребує;
 • виклики, які виникають при роботі, у середовищі різноманіття;
 • переваги, які різноманіття приносить у кожну кар’єру, команду, проект і організацію (досягнення).

Учасники усвідомлять конкретні гендерні стереотипи та власні переконання, які допомагають чи перешкоджають їхньому успіху у різноманітті сучасного нестабільного, невизначеного, складного та неоднозначного світу.

Всі учасники в інтерактивній формі здобудуть розуміння та чітке скерування як довіряти, отримувати доступ та збільшувати свої силові та розумові ресурси і ефективно поєднувати їх з інтуїцією. А також як керувати їхньою підсвідомою поведінкою і стратегіями.

Після цього майстер-класу учасники освоять інструменти та дії, які зроблять їх сильнішими і більш розслабленими, коли ті зіткнуться з "іншою" людиною чи ситуацією, та збільшать різноманіття у їхньому повсякденному житті.
18:25 - 19:00
Rainer Wendt
"Авторитетність проти повноважень - чому краще володіти навичками бізнес-аналізу, ніж перебувати в ролі бізнес-аналітика"
Наскільки цінними та привабливими є такі нові навички як бізнес-аналіз?
В оголошеннях про роботу часто можна зустріти специфічні посади, як наприклад “онлайн продакт-менеджер” чи “бізнес-менеджер”. В більшості випадків рекрутери чи зацікавлені сторони не мають чіткої картини щодо цих ролей, оскільки посади вимагають від кандидатів широкого спектру навичок. Тому компаніям важко знайти працівників, які б відповідали цьому, або навпаки - відповідні кандидати не поінформовані щодо вакансій.
Райнер Вент використовує перелік скілів бізнес-аналізу, щоб показати наскільки універсальними вони можуть бути в компанії, та скільки посад можна успішно заповнити з їхньою допомогою. Переосмислення орієнтації на навички при наймі нових працівників може відкрити нові перспективи як для рекрутерів, так і для кандидатів.
19:00 - 19:15
ЗАКРИТТЯ ДРУГОГО ДНЯ. ВІДКРИТТЯ ВЕЧІРКИ
19:15 - 22:00
ВЕЧІРКА
9:00 - 09:50
РЕЄСТРАЦІЯ ТА ВІТАЛЬНА КАВА
09:50 - 10:00
ВІДКРИТТЯ
10:05 - 10:50
Ronald G. Ross
"Інжиніринг для гнучкості бізнесу в рамках цифрових змін"
Гнучкість бізнесу не є випадковістю. Допомогти із цим може вдосконалення схем організації, проте лише його буде недостатньо. Так само і швидка розробка програмного забезпечення не дасть потрібного результату. Тому вам потрібно впроваджувати зміни і користуватись рішеннями, які матимуть масштабований і усталений характер.

Перед нами постає чимало викликів. Організації проходять період швидких цифрових змін. Більшість процесів та навіть цілі індустрії руйнуються. Як ж тоді пережити ці важкі часи та допомогти бізнесу процвітати?

Епоха освіченості вимагає глобальних змін. Професіонали мають сконцентруватись на активах знань, які зроблять компанію прогресивною, це зокрема: правила, термінологія, рішення та стратегії. Гнучкість бізнесу має бути розроблена в рамках цифрових змін.
• Як варто сприймати гнучкість у бізнесі
• Чому якість інформації є більшою та виразнішою проблемою, ніж здається
• Порушення політики - ключ до трансформації бізнесу
11:00- 11:40
Torsten J. Koerting
"Трансформаційне лідерство - ключові навички та поведінкові фактори для управління та підтримки організаційних змін"
“Щоб керувати іншими, потрібно навчитись керувати собою.” Цей лейтмотив буде головним протягом усієї конференції та цього конкретного дня.

Основними елементами є питання:
 • У яких головних сферах, як та в чому змінюється світ
 • Чому важливо дотримуватись цього ритму
 • Якими є основні елементи та як їх досягти:
  • Як встановити зв’язок з інстанцією та забезпечити довіру до неї.
  • Як перейняти енергію сучасних лідерів та власних прикладів для наслідування і зробити її своєю у різних ситуаціях
  • Як забезпечити власну присутність у більшості ситуацій
  • Як відобразити власний план/базис (систему цінностей, переконань, потреб) і особисту концепцію життя, змінити мислення і ставлення, взаємодію із собою та іншими в плані сенсів та емпатії
  • Розуміння власного типу лідерства. Несвідомий, сертифікований/структурований, менеджер, лідер, хост - який поведінковий стиль здатний підняти тебе до нового рівня.
  • Як розвинути самовпевненість, щоб володіти різними ситуаціями.
  • 5 принципів трансформування команди переможців у переможну команду - дізнайся як вигравати у продуктивності.
  • Що необхідно, щоб спрямувати та надихати переможну команду, керувати нею, аби ти міг використати весь її потенціал та досягти очікувань.

Цей лейтмотив не лише розкриє тему, а й дозволить учасникам відчути різницю, тоді як потужний розбір стабілізує процес застосування вивченого у професійному та особистому житті і власних громадах.
11:45 - 12:30
Спікер
12:30 - 13:30
ОБІД
13:30 - 14:15
ПАНЕЛЬНА ДИСКУСІЯ
14:25 - 15:00
Ronald G. Ross
15:05 - 15:40
Юрій Гайдучок
15:40 - 16:15
КАВО-ПЕРЕРВА
16:15 - 16:35
ВРУЧЕННЯ ПРИЗІВ ТА НАГОРОД
16:40 - 17:25
Jared Gorai
"Перетинаючи прірву до Нового Цифрового Світу"
Діджитал - це майбутнє бізнесу, а відповідно й майбутнє бізнес-аналізу. Він змінить спосіб функціонування корпорацій і підприємств та зітре лінії між традиційними ролями бізнесу. У своїй презентації Джаред пояснить, чому діджиталізація більшою мірою є сучасним підходом, ніж технологією, та що вона означає для майбутнього галузі. Він продемонструє, як спеціалісти-практики повинні розширювати свої скіли та спеціалізуватись на конкретних технологіях, щоб залишитися релевантними у цифрову епоху. Конвергенція технологій, клієнтський досвід та знання сфери дозволять професіоналам бізнес-аналізу перетнути прірву на шляху до цифрового світу.
17:40 - 18:20
ПАНЕЛЬНА ДИСКУСІЯ
18:25 - 19:00
Підготовка до Afterparty
19:00 - 19:15
ЗАКРИТТЯ ДРУГОГО ДНЯ. ВІДКРИТТЯ ВЕЧІРКИ
19:15 - 22:00
ВЕЧІРКА
  09:30
  Сніданок зі спікером
  11:00
  Перша компанія
  12:30
  Друга компанія
  14:00
  Преміум нетворкінг та Каво-перерва
  15:30
  Третя компанія
  16:45
  Завершення