Victoria Cupet
IIBA Regional Director Europe

Вікторія Купет є не лише сертифікованим коучем, тренером, консультантом, автором бестселерів та спікером, але й люблячою дружиною та мамою 2 синів. Вона володіє чималим досвідом у таких професійних сферах, як: бізнес-аналіз, управління процесами та проджект-менеджмент, а на додачу ще й особистісний розвиток.

В ролі експерта Вікторії належить ключова позиція у промоції бізнес-аналізу на локальному, регіональному та міжнародному рівнях. Щоб досягти своєї мети у розвитку цього фаху, вона долучилась до написання книги Business Analysis Body of Knowledge® (BABOK® Guide) v3.0, надрукованої Міжнародним інститутом бізнес-аналізу (IIBA), та стала предметним експертом з Основного стандарту бізнес-аналізу, створеного Інститутом проджект-менеджменту (PMI).

Глибока обізнаність Вікторії та її відданість професії підтверджені більш ніж 20 міжнародними сертифікатами. У сфері бізнесу вона володіє такими відзнаками, як: Сертифікований професіонал з бізнес-аналізу (CBAP®), Професіонал з бізнес-аналізу за сертифікацією Інституту проджект-менеджменту (PMI-PBA), Професіонал з проджект-менеджменту (PMP) та багатьма іншими.

Окрім значного досвіду у консалтингу, Вікторія також є сертифікованим бізнес-тренером, тренером з нейролінгвістичного програмування (НЛП) та коучем програм особистісного розвитку. У цих ролях вона підтримує професіоналів у розвитку кар’єри, допомагаючи їм опанувати нові навички, а також підготуватись до різноманітних сертифікаційних екзаменів.

Як автор та мотиваційний спікер Вікторія відкриває своїй аудиторії можливість повірити у власний потенціал та мріяти глобально. Вона є співавтором бестселера “Дорога до успіху” разом із Джеком Кенфілдом. У 2016 році Вікторія була визнана одним із провідних експертів Америки.

Ключові галузі знань:

  • Бізнес-аналіз та Аналіз вимог
  • Управління процесами
  • Проджект-менеджмент
  • Особистісний розвиток
  • Ефективна комунікація