Victoria Cupet
IIBA Regional Director Europe
"Виграй Сертифікаційну Гру!"
Вам коли-небудь доводилось сумніватись, чи отримання сертифікату варте витраченого часу та зусиль?

Сьогодні для бізнес-аналітиків, власників продукту та ІТ професіоналів доступні безліч сертифікацій. До того ж, наявність міжнародних відзнак значно підвищує професійний авторитет та репутацію. Вона відкриває кращі можливості для підвищення чи при пошуку омріяної роботи або цікавішого проекту.

Попри всі ці переваги лише деякі практики вирішують знайти час та скласти екзамен. Та навіть серед цих відважних професіоналів є ті, кому не вдається пройти тестування з першої спроби. Чому це трапляється?

Під час воркшопу ви дізнаєтесь справжні причини, які стоять за рішенням про проходження екзамену. Також ви навчитесь визначати приховані тригери, які перешкоджають вашому розвитку, та способи їхнього подолання.

Вікторія Купет презентуватиме випробувану систему для проходження сертифікаційного екзамену з першої спроби! Вона гарантує ефективний період підготовки та досвід вільний від стресу.

Ви готові до успіху?

    Вікторія Купет є не лише сертифікованим коучем, тренером, консультантом, автором бестселерів та спікером, але й люблячою дружиною та мамою 2 синів. Вона володіє чималим досвідом у таких професійних сферах, як: бізнес-аналіз, управління процесами та проджект-менеджмент, а на додачу ще й особистісний розвиток.

В ролі експерта Вікторії належить ключова позиція у промоції бізнес-аналізу на локальному, регіональному та міжнародному рівнях. Щоб досягти своєї мети у розвитку цього фаху, вона долучилась до написання книги Business Analysis Body of Knowledge® (BABOK® Guide) v3.0, надрукованої Міжнародним інститутом бізнес-аналізу (IIBA), та стала предметним експертом з Основного стандарту бізнес-аналізу, створеного Інститутом проджект-менеджменту (PMI).

Глибока обізнаність Вікторії та її відданість професії підтверджені більш ніж 20 міжнародними сертифікатами. У сфері бізнесу вона володіє такими відзнаками, як: Сертифікований професіонал з бізнес-аналізу (CBAP®), Професіонал з бізнес-аналізу за сертифікацією Інституту проджект-менеджменту (PMI-PBA), Професіонал з проджект-менеджменту (PMP) та багатьма іншими.

Окрім значного досвіду у консалтингу, Вікторія також є сертифікованим бізнес-тренером, тренером з нейролінгвістичного програмування (НЛП) та коучем програм особистісного розвитку. У цих ролях вона підтримує професіоналів у розвитку кар’єри, допомагаючи їм опанувати нові навички, а також підготуватись до різноманітних сертифікаційних екзаменів.

Як автор та мотиваційний спікер Вікторія відкриває своїй аудиторії можливість повірити у власний потенціал та мріяти глобально. Вона є співавтором бестселера “Дорога до успіху” разом із Джеком Кенфілдом. У 2016 році Вікторія була визнана одним із провідних експертів Америки.

Ключові галузі знань:

  • Бізнес-аналіз та Аналіз вимог
  • Управління процесами
  • Проджект-менеджмент
  • Особистісний розвиток
  • Ефективна комунікація