Torsten J. Koerting
Koerting Life & Business GmbH - The Game Changer
"Фасилітувати у будь-якому місці та середовищі - Скеровуйте ваших клієнтів по процесу та створюйте результати, яких вони хочуть та потребують"
Зроби крок вперед та стань фасилітатором у будь-якому воркшопі чи процесі.

У сучасному світі нестача уваги та порушення є повсюдними явищами. Контроль над власним воркшопом, процесом та навчальним приміщенням є ключовим для того, щоб зробити вивчення і творення фактів цікавим та проникливим досвідом. Тому здібності фасилітації є критично важливими, оскільки вони перетворюють всю навчальну аудиторію на досвід.

Цей майстер-клас дозволить тобі активізуватись для досягнення вищого рівня фасилітації:
  • Розпочинай потужним чином кожен воркшоп чи навчання і створи простір, наповнений енергією та зосередженістю протягом 20 хвилин. Дізнайся про 5 чарівних фліпчартів та казковий шаблон.
  • Забезпеч себе досвідом, за потреби відійди від стандартного сценарію, готуйся менше і при цьому навчай та надихай аудиторію на такий же результат, створи кращі наслідки, забезпечуючи моменти, які змінюють життя, та контролюючи аудиторію.
  • Використовуй будь-які дані та ситуації і створюй вправи і виклики, які моделюватимуть реальний світ та забезпечать знання, що не забуваються.
  • Вирішуй будь-які проблеми з якою-завгодно аудиторією елегантно, навчись працювати із запереченнями та перериваннями, залишай контроль за собою і твори позитивні результати.
  • Розбирай будь-яку ситуацію, дію чи заняття таким чином, щоб відкрити чарівні ідеї та створювати “вау”-моменти навіть для найбільш пасивних учасників.

Навички вмілого фасилітатора дадуть тобі можливість відійти від звичного та створити видатний і пам’ятний досвід для клієнтів, учасників та аудиторії. Стань професіоналом, який виділяється та запам’ятовується.

Торстен Кьортінг є предметним експертом в сфері проджект-менеджменту. Він спеціалізується на кризових проектах, зокрема на тих, які передбачають радикальні зміни з численними викликами. Торстен є автором кількох книг і постійним спікером на профільних конференціях. Як досвідчений стратег, візіонер і порадник, він часто проводить лекції для студентів бізнес-шкіл по всьому світу. Торстен цікавиться покращенням стратегічних та інноваційних процесів, допомагаючи людям визначити та розвинути свій персональний бренд та виділити його у сучасному галасливому світі. Він виступає своєрідним хостом, який створює та підтримує середовище, де інші можуть бути успішними і використовувати свій потенціал на повну. Таким чином його метою є допомога людям у досягненні їхні цілей і результатів, підтримка у здобутті нового рівня.

Поза роботою Торстен насолоджується часом, проведеним з сім’єю, а також займається парапланеризмом, бігом та походами на великі дистанції.