Ronald G. Ross
Co-Founder & Principal,
Business Rule Solutions, LLC
"Інжиніринг для гнучкості бізнесу в рамках цифрових змін"
Гнучкість бізнесу не є випадковістю. Допомогти із цим може вдосконалення схем організації, проте лише його буде недостатньо. Так само і швидка розробка програмного забезпечення не дасть потрібного результату. Тому вам потрібно впроваджувати зміни і користуватись рішеннями, які матимуть масштабований і усталений характер.

Перед нами постає чимало викликів. Організації проходять період швидких цифрових змін. Більшість процесів та навіть цілі індустрії руйнуються. Як ж тоді пережити ці важкі часи та допомогти бізнесу процвітати?

Епоха освіченості вимагає глобальних змін. Професіонали мають сконцентруватись на активах знань, які зроблять компанію прогресивною, це зокрема: правила, термінологія, рішення та стратегії. Гнучкість бізнесу має бути розроблена в рамках цифрових змін.
• Як варто сприймати гнучкість у бізнесі
• Чому якість інформації є більшою та виразнішою проблемою, ніж здається
• Порушення політики - ключ до трансформації бізнесу

Рональд Джей Рос є співзасновником і керівником компанії Business Rule Solutions (www.BRSolutions.com). Вона займається консалтингом, навчанням та менторингом для підтримки бізнес-аналізу, регулювання бізнесу, концептуального моделювання, поглиблення ділової обізнаності та управління бізнес-правилами.

Також Рон – один із засновників та голова Building Business Capability (BBC) – щорічної офіційної конференції від Міжнародного інституту бізнес-аналізу. Він займає посаду виконавчого редактора сайту BRCommunity (www.BRCommunity.com) та його основного онлайн-видання Business Rules Journal.

Крім того, Рональд Рос є співрозробником рушійної методології BRS, яка включає численні інноваційні техніки, зокрема популярну RuleSpeak (безкоштовний доступ на RuleSpeak.com). Це найновіші розробки протягом його 45-річної кар’єри, яка, до речі, відзначилась креативними і бізнес-орієнтованими рішеннями. Це закономірно, адже Рон відомий у світі як “батько бізнес-регулювання.

Він написав 10 книг професійного спрямування, а також спільно з Джоном Закменом та Роджером Барлтоном у 2017 році видав Business Agility Manifesto.
Рос володіє ступенем магістра інформаційних наук Іллінойського технологічного інституту та ступенем бакалавра Університету Райс.