Roel Wieringa
The Value Engineers, Director
"Інструменти для інновацій бізнес-моделі"
Справжньою інновацією є інновація вашої бізнес-моделі. В сучасному світі це також означає інновацію екосистеми вашого бізнесу. Розвиваючи його, ви змінюєте власну роль у цій екосистемі, створюєте альянси з новими партнерами, змагаєтесь із новими конкурентами або ж відпливаєте у безмежний океан, щоб самому створити цю екосистему, крім того, ви переймаєте цінності від нового сегменту клієнтів. У цій презентації я розповім про техніки для інновації вашої бізнес-моделі на рівні екосистеми.

Ваша бізнес-модель має підкреслювати наявну ціннісну пропозицію, стейкхолдерів, залучених до її створення, та прибуткову модель нової ціннісної пропозиції. В екосистемному підході це означає створення моделі, що показує унікальну цінність, зацікавлені сторони, які беруть у ній участь, та як це забезпечує їхній дохід. Ми показуємо програмне забезпечення для розробки і тестування моделей, щоб проаналізувати їхню фінансову стійкість та ризик і оцінити та покращити слабкі сторони в екосистемі, які можуть призвести до помилок.

Роул Верінґа є почесним професором з інформаційних систем Університету Твенте в Нідерландах та співзасновником компанії The Value Engineers, яка займається інструментами, техніками, курсами та навчанням в сфері інновацій на основі екосистем. Він відповідає за інноваційний підхід, заснований на екосистемі, під назвою TEAM.

Роул є постійним спікером на академічних та бізнес-конференціях. Він є автором книги “Методологія науки про дизайн у інформаційних системах та розробці програмного забезпечення”.