Rainer Wendt
masVenta Business GmbH
"Авторитетність проти повноважень - чому краще володіти навичками бізнес-аналізу, ніж перебувати в ролі бізнес-аналітика"
Наскільки цінними та привабливими є такі нові навички як бізнес-аналіз?
В оголошеннях про роботу часто можна зустріти специфічні посади, як наприклад “онлайн продакт-менеджер” чи “бізнес-менеджер”. В більшості випадків рекрутери чи зацікавлені сторони не мають чіткої картини щодо цих ролей, оскільки посади вимагають від кандидатів широкого спектру навичок. Тому компаніям важко знайти працівників, які б відповідали цьому, або навпаки - відповідні кандидати не поінформовані щодо вакансій.
Райнер Вент використовує перелік скілів бізнес-аналізу, щоб показати наскільки універсальними вони можуть бути в компанії, та скільки посад можна успішно заповнити з їхньою допомогою. Переосмислення орієнтації на навички при наймі нових працівників може відкрити нові перспективи як для рекрутерів, так і для кандидатів.

Райнер Вент є сертифікованим професіоналом з бізнес-аналізу (CBAP і PMI-PBA), управління проектів (PMP) та практиком Agile (PMI-ACP). Крім цього він займає посади керуючого директора компанії masVenta Business GmbH та президента філії Міжнародного інституту бізнес-аналізу в Німеччині.