Michael Rutledge
Head of Product
OLX Group
"Використання інноваційної моделі 3 горизонтів для управління вашими проектами"
Управління продуктами часто вимагає розробки найбільш захоплюючого бачення у певній сфері, балансу між виконаними потребами та вимогами керівників, щоб постійно впроваджувати інновації. Лідери не повинні застрягати у процесах додаткової оптимізації для вирішення операційних проблем з метою втілити цю дуальність. Натомість, вони мають збалансовувати довготривалі перспективи в майбутньому, аби переконатись, що жодні можливості не були втрачені. Трирівнева структура, розроблена стратегами МакКінсі, пропонує рекомендації, як управлінці повинні осмислювати баланс, що відбувається між малою оптимізацією та довготривалою візією. Він є критичним не лише для успіху продукту, але й для натхнення та мотивації команд.

Ми розглянемо значення трирівневої структури та поширені помилки, а також найкращі практики для продакт-лідерів та менеджерів для впровадження структури на щоденній основі.

Майкл є продакт-лідером, сконцентрованим на технічному та дизайнерському аспектах. За його плечима більш ніж 8 років досвіду у сфері продакт-менеджменту, пов’язаного із глобальною електронною комерцією, горизонтальним та вертикальним маркетплейсом, цифровими платежами, аерокосмічною галуззю і медіа-бізнесом. Майкл займається управлінням провідних продуктів, дизайном та групою розробників, щоб створити позитивний клієнтський досвід та масштабувати успішні бізнеси. В даний час працює в якості керівника продукту у OLX Group, що базується в Лісабоні.
Попередніми компаніями є Audible (компанія Amazon), American Express і LexisNexis.