Jaka Oman
Resna igra - Founder
"Канва дизайну цифрових рішень за допомогою методології LEGO SERIOUS PLAY"
Канва дизайну цифрових рішень: використання інноваційної методології. Число цифрових рішень та додатків щодня стрімко зростає. Все більше людей прагнуть мати власні програми та рішення. Н
а цій доповіді буде представлено інструмент та пов'язана з ним методологія, які відповідають вимогам часу, економлять кошти та перевірені на реальних проектах. Вони створенні, щоб допомогти користувачам поєднати креативні ідеї, нові технології та підходи (штучний інтелект, машинне навчання, користувацький досвід, інтернет речей, роботизована автоматизація процесів) та розробити унікальне, цінне, корисне і тривале рішення, що задовольнить проблеми усіх користувачів. Канва дизайну цифрових рішень передбачає використання методу LEGO SERIOUS PLAY, який дозволяє користувачам з легкістю впроваджувати ідеї, залучати новітні технології, переосмислювати досвід клієнтів та підтримувати процес прийняття рішень для майбутнього розвитку.
Спікер зосередиться на основах методу LSP та наголосить на потенціалі комунікаційного менеджменту в бізнес-аналізі - саме він дозволить перейти від потреб споживача до його цінностей та досвіду.

Джака Оман є одним з перших та найбільш досвідчених фасилітаторів за методологією LEGO® SERIOUS PLAY® в Словенії та регіоні, більше того, він здобув відповідну сертифікацію.

З січня 2017 року він провів більше 50 воркшопів з використанням цієї методики у 4 країнах: Словенія, Хорватія, Сербія, Боснія і Герцеговина. Джака – експерт із стратегічного прийняття рішень, брендингу, розуміння споживачів і організаційної культури.

На початку 2019 він почав працювати з Відділом IIBA в Словенії, який успішно запровадив LSP і Канву дизайну діджитал-рішень у один ефективний інструмент для клієнтів.