Chris Rourke
CEO
User Vision
"Практичний вступ до UX та дизайну, орієнтованого на користувача, для бізнес-аналітиків"
Інтерактивний та практичний воркшоп ознайомить із процесом дизайну, орієнтованого на користувача, виділяючи дії, які впроваджують професіонали для підвищення зручності та покращення користувацького досвіду продуктів, систем та сервісів. Бізнес-аналітики працюють спільно з дослідниками та UX професіоналами для впровадження вимог юзерів у комплексних проектах.

Також курс розгляне сфери, у яких зазвичай відбувається координація між дослідниками/дизайнерами та бізнес-аналітиками, і охопить стратегії для покращення цих робочих взаємин.

Крім того, до воркшопу увійдуть такі теми, як: основи юзабіліті, користувацький досвід і процес дизайну, орієнтований на юзера (UCD):
- Впровадження юзабіліті та принципів UX з початкових стадій проекту і до кінцевого аналізу
- Дослідження і документація контексту використання методом спостереження, опитування, особистостей, сценаріїв та карт шляху
- Уточнення потреб та вимог користувачів і їхніх ключових ролей в UCD процесі
- Дизайн рішень: дизайн інтерфейсу, принципи юзабіліті, основні принципи дизайну з прикладами у різних сферах
- Архітектура інформації: цілі та методи для покращення індексації контенту
- Цифрова доступність: джерела і методи інклюзивного дизайну
- Тестування та аналіз зручності: огляд тестування зручності та інші підсумки
- Об’єднання зусиль - роль UX стратегії

    Кріс є засновником та СЕО User Vision – однієї з провідних британських незалежних консалтингових компаній в сфері UX розробки та дизайну сервісів. Він керував дослідженнями користувачів та впроваджував їхні результати для вдосконалення інтерфейсу і інтерактивного дизайну для клієнтів з усього світу в різних секторах, зокрема фінансах, держуправлінні та туризмі.

    Завдяки досвіду роботи з бізнес-аналітиками Кріс добре знає, як користувацькі дослідження можуть компрометуватись з боку бізнесу та технологічних рушіїв. Його професійним інтересом є ефективна співпраця цих двох напрямків, з цією метою Кріс проводив тренінги з UX та дизайну, орієнтованого на користувачів, для багатьох бізнес-аналітиків.