Birgit Koerting
KOERTING Life & Business GmbH & PROEJCT MASTERY GmbH - Managing Director
"Фактор Х - Майбутнє за жінкою. Біль чи досягнення? Путівник для прискорення процесу впровадження різноманіття у вашому повсякденному бізнесі."
Цей майстер-клас забезпечить глибоке розуміння, як створити стійку екосистему для різноманітного бізнес-середовища.

Учасники дізнаються про:
  • обставини, які перешкоджають розвитку різноманіття;
  • чим насправді є різноманіття, та чого воно потребує;
  • виклики, які виникають при роботі, у середовищі різноманіття;
  • переваги, які різноманіття приносить у кожну кар’єру, команду, проект і організацію (досягнення).

Учасники усвідомлять конкретні гендерні стереотипи та власні переконання, які допомагають чи перешкоджають їхньому успіху у різноманітті сучасного нестабільного, невизначеного, складного та неоднозначного світу.

Всі учасники в інтерактивній формі здобудуть розуміння та чітке скерування як довіряти, отримувати доступ та збільшувати свої силові та розумові ресурси і ефективно поєднувати їх з інтуїцією. А також як керувати їхньою підсвідомою поведінкою і стратегіями.

Після цього майстер-класу учасники освоять інструменти та дії, які зроблять їх сильнішими і більш розслабленими, коли ті зіткнуться з "іншою" людиною чи ситуацією, та збільшать різноманіття у їхньому повсякденному житті.

Бірґіт Кьортінг є стратегом з лідерства. Протягом 25 років вона є успішним топ-менеджером в глобальних корпораціях (Lufthansa, Amadeus, Virgin Airlines) Німеччини та Австралії. З 2012 Бірґіт працює в ролі стратега з життя та бізнесу. Паралельно із управлінською кар’єрою вона вивчала бізнес-адміністрування та завершила численні курси з особистісного розвитку у відомих міжнародних організаціях. Пристрасний лідер, дружина та мама двох школярів надихає та підтримує людей і організації ставати більш різноманітними, інноваційними і, таким чином, більш стійкими. На додачу Бірґіт запалює сцену, будучи енергійним спікером і прикладом для наслідування, а також очолює благодійну організацію, що підтримує жінок у менеджменті.