Andrej Gustin
CREA pro
IIBA Chapter Slovenia
"Канва дизайну цифрових рішень за допомогою методології LEGO SERIOUS PLAY"
Канва дизайну цифрових рішень: використання інноваційної методології. Число цифрових рішень та додатків щодня стрімко зростає. Все більше людей прагнуть мати власні програми та рішення.
На цій доповіді буде представлено інструмент та пов'язана з ним методологія, які відповідають вимогам часу, економлять кошти та перевірені на реальних проектах. Вони створенні, щоб допомогти користувачам поєднати креативні ідеї, нові технології та підходи (штучний інтелект, машинне навчання, користувацький досвід, інтернет речей, роботизована автоматизація процесів) та розробити унікальне, цінне, корисне і тривале рішення, що задовольнить проблеми усіх користувачів.
Канва дизайну цифрових рішень передбачає використання методу LEGO SERIOUS PLAY, який дозволяє користувачам з легкістю впроваджувати ідеї, залучати новітні технології, переосмислювати досвід клієнтів та підтримувати процес прийняття рішень для майбутнього розвитку. Спікер зосередиться на основах методу LSP та наголосить на потенціалі комунікаційного менеджменту в бізнес-аналізі - саме він дозволить перейти від потреб споживача до його цінностей та досвіду.

Андрей володіє понад 20 роками досвіду у широкомасштабному управлінні проектами і бізнес-процесами, консалтингу та навчанні. Загалом він спеціалізується на управлінському бізнес-консалтингу щодо стратегії, оптимізації та інновації процесів.

Як представник бізнесу він періодично проводить лекції та презентації досліджень в рамках різноманітних університетських програм у Словенії.

Андрей – віце-президент Відділу Міжнародного інституту бізнес-аналізу в Словенії та має ступінь Магістра наук. У вільний час він займається їздою на велосипеді, бігових лижах та дайвінгом.