Роман Сахаров
E5 - Co-founder, trainer, consultant
EPAM Systems - Senior Business Analysis Manager
"Управління продуктом в Scaled Agile, або масштабування для Product Owner-a"
Масштабування проектів з Agile все частіше і частіше трапляється в проектах в яких задіяні бізнес аналітики, product owner-и і product manager-и. Але навіть при доволі високій популярності Scaled Agile - не завжди зрозуміло як ведеться робота з продуктом на різних рівнях масштабування і це не тільки не додає натхнення учасникам, але і заважає командам і проектам реалізувати свій потенціал у створенні “products that matter”.

А насправді, управління продуктом займає окреме місце у Scaled Agile Framework, яке доволі чітко описує як продукт зароджується і валідується на найвищих рівнях організації і як його бачення каскадується на всі рівні. Тож на цьому воршкопі ми пройдемось по ключовим артефактам які створюють для управління продуктом на різних рівнях SAFe та зрозуміємо як вони пов’язані та будують дійсно великий продукт.

Ми на практиці створимо ключові артефакти Portfolio, Program і звичайно Team рівнів. Обговоримо їх взаємозв’язок та які нюанси виникають в процесі роботи над продуктом на різних рівнях SAFe.

Роман займає посаду Senior бізнес-аналітика у EPAM, є співзасновником і консультантом в E5. Він активно займається розробкою компетенцій з бізнес-аналізу в компанії в ролі співдиректора Глобальної практики бізнес-аналізу, засновника та керівника БА спільноти. Роман працює менеджером з впровадження численних проектів, в тому числі волонтерства у DIIA.
Він проводить тренінги з бізнес-аналізу, методологій Agile та управління, консультує проекти в сферах бізнес-аналізу, менеджменту продуктами та процесів Agile. Окрім цього, аналітик є співголовою спільноти ITKaizenClub у Києві і спікером на численних українських конференціях.

Сертифікація:

  • Сертифікований професіонал фреймворку Scaled Agile
  • Сертифікований власник продукту і продукт-менеджер фреймворку Scaled Agile
  • Сертифікований менеджер продуктів програмного забезпечення
  • Сертифікований фасилітатор команд за методикою Agile
  • Сертифікований майстер за методикою Scrum
  • Переможець премії UA IT Awards в сфері бізнес-аналізу