Павло Кузнєцов
Product Manager
Zalando
Алгоритми замість маркетологів
Коли найбільша у Європі фешн-компанія на ринку онлайн торгівлі Zalando на шляху до повної автоматизації змінила маркетингову стратегію та звільнила 250 маркетологів, Павло приєднався до команди, щоб розробити маркетингові технології, засновані на машинному навчанні. Під час доповіді він продемонструє реальні приклади того, як продукти автоматизації замінюють дизайнерів та експертів з маркетингу, та як вони запроваджуються в реальному житті. Також він дасть поради щодо того, які навички необхідно вдосконалювати, щоб залишатись актуальним, та як долучатись до створення продуктів, що допоможуть автоматизувати вашу роботу. Павло проллє світло на “концепцію нульового утримання” - нову хвилю продукції, яка не потребує людського впливу чи управління, і спосіб виміряти використання та цінності таких інструментів.

Павло Кузнєцов розробляє маркетингові технології на базі машинного навчання, будучи продакт-менеджером в Zalando – найбільшій у Європі фешн-компанії на ринку онлайн торгівлі. Він започаткував свій стартап електронної комерції у сфері маркетингових технологій у 16 років та залучив інвестиції розміром 515 тисяч доларів.

Павло керував розвитком додатку емейл-клієнта Spark, який був визнаний найкращим за версією Apple у 2015 і 2016 роках. Крім того, він як колишній керівник відділу маркетингу в Publicfast запустив перше у світі рішення для монетизації Periscope завдяки позиціонуванню продукту.