В’ячеслав Панкратов
Школа менеджерів «Стратоплан», cпівзасновник
"Баланс в роботі і відпочинку як необхідність для постійного професійного розвитку?"
"Я займаюся навчанням дорослих людей більше 12 років і за цей час чув самі різні мотиви з якими люди приходять в навчання і сотні різних причин, чому можуть кинути навчання.

Дивлячись в якому стані люди приходять вчитися, ми впровадили декілька тестів, які, в тому числі, показують наскільки зараз людина готова вчитися, чи є у нього сили і найголовніше, чи є навчання та розвиток в даний момент для нього пріоритетом.

Озираючись на роботи психологів в сусідніх областях, нам здається, що нам вдалося вивести певний список конструктивних і не конструктивних мотивів, які приводять студентів до навчання і допомагають їм накопичувати експертизу.

Ми поговоримо з вами про те, що може бути аргументами ""за"" і ""проти"" починати навчання саме в поточній точці, де ви знаходитесь. Зовсім трохи торкнемося питання енергії і куди вона зникає в певний момент часу. Обговоримо баланс і допустимі ""перекоси"" між роботою і відпочинком.

Моя велика мета: додати в ваш алгоритм прийняття рішення йти вчитися і розбирати щось нове ще один важливий фактор - ваш ресурс і готовність вчитися. Від цього залежить і який досвід ви отримаєте, і чи зможете закінчити обраний курс або програму."

В’ячеслав має 2 вищі освіти (ІТ і психологія). За 7 років пройшов шлях від інженера з тестування ПО до директора з технологій в компанії «Яндекс».

З 2010 року – співзасновник школи менеджерів «Стратоплан» (кілька тисяч студентів на рік), бізнес-тренер (робота з людьми, мотивація, командоутворення).