Програмний комітет

Дмитро Куявець
SalesForce Department Head, Customertimes
Past President of the IIBA® Ukraine Chapter (2015-2019)

• Консультант з цифрових та організаційних трансформацій з 15-річним досвідом у бізнес-аналізі, управлінні проектами та продуктами і оптимізації бізнесу.

• Він є засновником та першим президентом Українського департаменту Міжнародного інституту бізнес-аналізу (IIBA Ukraine Chapter).

• Найкращий професіонал з БА в Україні у 2012 році за версією Української ІТ асоціації.

• Власник зеленого поясу Lean Six Sigma, консультант технік Agile та SAFe.

• Крім того, він працює тренером та експертом з визначення особистості за технікою DISC, а також практикуючий психолог у сфері психосоматики та аналітичних систем.

Юрій Гайдучок
President, IIBA® Ukraine Chapter
VP Business Services at Intellias

Маючи 15 років досвіду у розробці ІТ послуг та продуктів, Юрій Гайдучок володіє різноплановим практичним досвідом у сфері бізнес-аналізу, продакт-менеджменту та трансформації бізнесу. На додачу до безпосереднього залучення до роботи з клієнтами та продуктами він створив портфоліо послуг, займався розробкою продуктів, розвинув компетенції та впровадив бізнес-зміни у кількох великих компаніях, штат яких налічує тисячі працівників. Юрій працював із розподіленими багатошаровими командами, займався розробкою продуктів та аутсорсингом, має досвід роботи з американськими та європейськими клієнтами.

Денис Гобов
Head of BA Community, DataArt
VP on Professional Development, IIBA Ukraine Chapter
Founder and Trainer, Art of BA

CBAP, PMI-PBA, CPRE, PhD. Бізнес-аналітик та тренер із більш ніж 17 роками досвіду. Співавтор сертифікаційного екзамену для CBAP, який базується на BABOK 3.0.Перший український аналітик, який пройшов сертифікацію від провідних організацій з бізнес-аналізу та розробки технічних вимог CBAP (IIBA), PMi-PBA (PMI), CPRE (IREB). Переможець у номінації “Найкращий спеціаліст у сфері бізнес-аналізу” у 2013 та 2016 роках за версією Української ІТ Асоціації.

Володимир Коваль
Innovation BA
SoftServe

Володимир має за плечима більше 12 років досвіду у фінансовому домені, 6 років у БА та 4 роки в ІТ. Він брав участь у різноманітних проектах, пов’язаних з ERP (SAP, застарілі системи), веб-додатками, впровадженням інструментів BI, міграцією і підтримкою, управлінням та оптимізацією бізнес-процесів у роздрібній торгівлі (готова продукція, сировина), банківській справі, аутсорсингу бізнес-процесів для фінансових послуг (Record-to-Report, Procure-to-Pay, Order-to-Cash). Володимир виступав із доповідями та воркшопами на різних заходах, зокрема: BA Con All Stars (Київ), PM Conference #4 (Харків) тощо.

Ірина Крючкова
Vice President of Education, IIBA® Ukraine Chapter
Associate Director, BAO Services, SoftServe

В бізнес аналізі з 2015 року, працювала переважно з великими підприємствами та державними організаціями на довготермінових проектах з фіксованим бюджетом.
Ірина приймала участь у відкритті Київського відділення IIBA та організувала першу в Україні BABOK Study Group – групу по вивченню BABOK.

Зараз займається розробкою нових навчальних програм для аналітиків, проводить тренінги, створює нові бізнес аналітичні послуги.
Сертифікований бізнес аналітик професіонал (CBAP), Сертифікований власник продукту Scrum (CSPO) та Scaled Agile Framework (SAFe) Agilist.

Надія Труб
Associate Director, BAO Services
SoftServe

Надія – заступник директора функціонального офісу бізнес аналізу у SoftServe, де відповідає за розвиток професійної компетенції понад 250 бізнес аналітиків. 11 років різнобічного досвіду роботи в IT допомогли їй опанувати чимало таємниць успішної розробки програмного забезпечення. Надія спеціалізується у галузях фінансів та охорони здоров’я, а також є експертом по встановленню процесів на різних етапах проекту, знає тонкощі застосування технік бізнес аналізу та ефективного управління вимогами та керує дослідницькими проектами у сфері сучасних технологій.

За плечима у неї чимало сертифікацій: IIBA CBAP, IIBA CCBA, HIPPA Academy Certificate та ISTQB Advanced Level Test Analyst Certificate від ISTQB. Також Надія є віцепрезидентом IIBA Ukrainian Chapter і ментором бізнес аналітиків, котрі під її опікою зростають висококваліфікованими професіоналами.